Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!

Спілкуємся на спільні теми нестандартного програмного забезпечення АСОПД, ЕДАРП, НАШ ДІМ і нетільки. Деякі розділи доступні тільки зареєстрованим користувачам!
 
ФорумОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
форум http://r37.blogdns.com/forum переїхав http://admin.dss-vn.gov.ua/forum/

 

 ЄДАРП (проблеми і т.п.)

Перейти донизу 
+20
Oksana
andrey77
SElena
olka
sloboda150
ut-krda
dutti
kric-c
Fantom
ypsznlet
butterflket
Іванова Олена
bat
Byl1k
An_drey
Ajlucard
An_djey
:)KAM_POD_RUPSZN:)
romario
NebuchadnezzaR
24 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
NebuchadnezzaR
Учасник
NebuchadnezzaR


Жінка К-ть повідомлень : 12
Age : 36
Звідки : Городок УПСЗН
Registration date : 17.06.2008

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime17.06.08 20:44

Здравствуйте! Колеги допоможіть!
Така проблєма, точніше їх є три: Я новий адмін в конторі Потрібно було установити ЄДАРП на новий комп. 20-ого червня відкривається у нас Центр реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями... і до цього часу потрібно, щоб все було "як в кращих домах Парижа і Лондона". Короче - усіма правдами і неправдами установив. Не запускаються: "Інформаційно-пошукова система" і знову вона (ну.. там є їх дві). При 1-ій пише: Заголовок вікна "LoadDLL. В загружаемом DLL не найдена точка входа DllGetClassObject." - в якому пише "D:\EDARP\EDARP\EDARP\IPS\r_ips.dll (там положив сам ЄДАРП). А з 2-ою інформаційно-пошуковою системою все аналогічно крім того, що там файл "raj_ips.dll. Хоча оба файли існують у вказаному каталозі.
І 3-тя проблєма: Коли нажимаю на введення картки пільговика, то взагалі вирубається ЄДАРП. Інструкції не домагають і я вважаю їх недостатніми.
Як це можна вирішити? Якщо потрібен опис моїх дій, то можу його надати. Одне скажу вже, що ЄДАРП копірнув уже установлений і робочий.
Буду ще сам "шуршати", але не впевнений, що буде результат.
Буду дуже вдячний за допомогу!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
romario
Admin
romario


Чоловік К-ть повідомлень : 167
Age : 38
Звідки : Хмельницький (рідне місто Старокостянтинів)
Registration date : 04.03.2008

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime27.06.08 5:09

Ще на діску С: повинно бути Staw, Shell і тра установити Первасів 8,5 і настроїти. Там така фуйня, що просто копірнути каталоги не поможе. Треба ще зареєструвати бібліотеки всі і в певному порядку.
Я вже не пам'ятаю як, по простій причині звільнився вже звідти. Я попрошу свого колєгу написати як і шо.
Повернутися до початку Перейти донизу
NebuchadnezzaR
Учасник
NebuchadnezzaR


Жінка К-ть повідомлень : 12
Age : 36
Звідки : Городок УПСЗН
Registration date : 17.06.2008

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime27.06.08 13:54

Дякую! Але я вже давно вирішив цю проблему.
А вся "завгостка" була в деяких динамічних бібліотеках. По інтернету знайшов людину з Житомира (здається), яка допомогла, за що йому респект. Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
:)KAM_POD_RUPSZN:)
Юзверь
:)KAM_POD_RUPSZN:)


Чоловік К-ть повідомлень : 5
Age : 42
Звідки : Кам-Под
Registration date : 18.03.2008

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime14.07.08 21:28

Доброго дня! Колеги допоможіть!
На сервері ЄДАРП при вибірці інформації в ІПС коли діло доходить до формування звіту видає таку помилку
"Это не файл отчетов S:\base6808\repctlg\aakhgjdn.rpr", потім "Перегляд та друк звітів. Помилка відкриття файлу S:\base6808\repctlg\aakhgjdn.rpr". На інших машинах формує без проблем. Каталоги WORK та WORKE на всіх машинах однакові. При звірці з підприємствами формування звітів проходить без помилок. Проблема тільки при роботі з ІПС. Проблема зникає коли працюю в ЄДАРПі на сервері з локального диску. Rolling Eyes
Повернутися до початку Перейти донизу
An_djey
Юзверь
An_djey


Чоловік К-ть повідомлень : 1
Age : 38
Звідки : Ярмолинці
Registration date : 22.07.2009

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime30.07.09 19:11

Якщо пільговик (учасник бойових дій) зробив установку телефону, потім через місяць виписався з місця проживання і приписався по другій адресі і по цій адресі знову зробив установку телефону. Чи має він право на установку телефону по другій адресі?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ajlucard
Юзверь



К-ть повідомлень : 4
Age : 35
Звідки : Широківське УПСЗН
Registration date : 28.07.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime18.08.10 19:44

Допоможіть будьласка! Як в системі ЄДАРП можна вирізати діла, для того, щоб передатих їх в інше управління для просмотру та роботи з ними?
Повернутися до початку Перейти донизу
An_drey
Юзверь



Чоловік К-ть повідомлень : 2
Age : 38
Звідки : Ярмолинці
Registration date : 06.07.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime01.09.10 18:27

ПТК "Копіювання записів з B_ReestrLg"
Повернутися до початку Перейти донизу
Byl1k
Юзверь
Byl1k


Чоловік К-ть повідомлень : 10
Age : 36
Звідки : Харьковская обл.
Registration date : 15.11.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime16.11.10 22:30

мне дамы из льготного отдела говорят что при закрытии дела оно просто исчезает о_О. Может ли так быть? если да, то как с этим бороться
Повернутися до початку Перейти донизу
bat
Учасник
bat


Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 45
Звідки : Волинь Любомль (0719)
Registration date : 12.10.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime16.11.10 23:33

Byl1k пише:
мне дамы из льготного отдела говорят что при закрытии дела оно просто исчезает о_О. Может ли так быть? если да, то как с этим бороться

Не може такого бути. Процедуру закриття опиши будь-ласка
Повернутися до початку Перейти донизу
Іванова Олена
Учасник
Іванова Олена


Жінка К-ть повідомлень : 33
Age : 41
Звідки : село Харківської області
Registration date : 25.11.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime25.11.10 3:17

Дуже цікаво, що ж там з учасником бойових дій, який їздить по місту та всюди намагається використати пільгу на встановлення телефону? В Законі, здається, відсутнє обмеження по кількості використання даної пільги.
Повернутися до початку Перейти донизу
butterflket
Учасник



К-ть повідомлень : 11
Age : 38
Звідки : Кривой Рог
Registration date : 10.11.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime17.12.10 4:58

Допоможіть! lol!
Я відкрила справу - закрила картку, (не завізувала її і не зафіксувала) і відправила її в архів. Тепер вона в мене висить у відібраних картках -не видаляється і не відкривається!
Що робити?
Повернутися до початку Перейти донизу
Іванова Олена
Учасник
Іванова Олена


Жінка К-ть повідомлень : 33
Age : 41
Звідки : село Харківської області
Registration date : 25.11.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime21.12.10 15:36

butterflket..... вибачте, але Ваша розповідь трохи не відповідає дійсності...... принаймні той ЄДАРП з яким прцюю я..... так не реагує як описуєте Ви.
1. Якщо ви не завізували (і відповідно не зафіксували) картку, то ця картка дійсно повинна буди в папці "відібрані"...... ії можна з цієї папки відправити на візування, або внести ще якісь зміни і потім відправити на візування, або взагалі повернути до бази БЕЗ ЗМІН (F4).
2.
butterflket пише:
Я відкрила справу - закрила картку, (не завізувала її і не зафіксувала) і відправила її в архів.
Вибачте...... але це не можливо!!! Якщо картка була діюча (причина зняття з обліку "не знятий") і Ви внесли в неї зміни (наприклад: причина знятття з обліку "помер"), то до тих пір поки Ви не зафіксуєте зміни ЄДАРП не "побаче", що пільговик помер. Таким чином для ЄДАРПу даний пільговик буде "не знятий". ЯК ВИ ЗМОГЛИ ЙОГО ВІДПРАВИТИ В АРХІВ?????? Ви переглядали архів? Ця картка дійсно в архіві?
3. Причина зависання картки в папці відібрані, якась інша. Зазвичай це Ви самі щось наклацали. Те що вона не відкривається - це погано.......але треба якось таки викинути її з відібраних. Робіть що хочете, але вишвирніть її. Я вважаю, що викинути ту картку в базу (F4), та знову обрати і внести всі необхідні зміни буде самим нормальним варіантом.
Повернутися до початку Перейти донизу
bat
Учасник
bat


Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 45
Звідки : Волинь Любомль (0719)
Registration date : 12.10.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime21.12.10 18:04

butterflket пише:
Допоможіть! lol!
Я відкрила справу - закрила картку, (не завізувала її і не зафіксувала) і відправила її в архів. Тепер вона в мене висить у відібраних картках -не видаляється і не відкривається!
Що робити?

В baseserv відкривається файлик base(код району)\reestr\rcng.dt і комбінацією Ctrl+Y видаляється непотрібний рядок
Повернутися до початку Перейти донизу
butterflket
Учасник



К-ть повідомлень : 11
Age : 38
Звідки : Кривой Рог
Registration date : 10.11.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime22.12.10 4:52

велике дякую за поради!!!!!! іще куча питаннячок:чи можливо видалити невірно введену пільгову категорію і пільгу з картки(конфігурація Ctrl+Y не зпрацьовує);чи можливо змінити номер картки???? Іще - коли ми вводимо в картку дитину, то замість паспортних даних я ввожу номер ії свідоцтва про народження, а що вводити замість ідент.коду, якщо його не має. Мій ЄДАРП вводить автоматом на місце коду свідоцтво про народження але без останньої літери(Наприклад 1-КИ 060876, а замість коду він вставляє 1КИ06087).І в наслідок цого вони потім випадають усі в помилки по ідент.коду!!!!!!!! І як вводити людей,які відмовились від коду(тому що віруючі)!!!!!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
butterflket
Учасник



К-ть повідомлень : 11
Age : 38
Звідки : Кривой Рог
Registration date : 10.11.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime22.12.10 4:55

ЯК ВИ ЗМОГЛИ ЙОГО ВІДПРАВИТИ В АРХІВ?????? Ви переглядали архів? Ця картка дійсно в архіві?


Справа в тому, що коли я її шукаю в архіві, архів її не знаходить і так вона не відкривається!!!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Іванова Олена
Учасник
Іванова Олена


Жінка К-ть повідомлень : 33
Age : 41
Звідки : село Харківської області
Registration date : 25.11.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime22.12.10 15:58

Скільки у Вас питань. Жах.
1. С приводу тієї картки, яка зависла у папці відібрані. Вона і досі там? Ви ніяк не змогли її видалити? Я можу порадити більш нічого з нею не робити. Людина, як ви знаєте, пристосовується та звикає до будь яких умов. Жалко того співробітника, під паролем якого зависла та клята картка....але нічого страшного, він звикне - з часом він перестане звертати на неї увагу. А коли прийде час передавати справи іншому співробітнику він скаже:
- "ось це ЄДАРП, мій пароль тут був ось такий........ ти не лякайся, в мене тут в папці відібрані висить картка-привид......вже давно висить, я звик і ти звикнешь.....це зробив три роки назад якийсь тупенький програміст, який тут працював... він, телепень, не зміг її видалити з цієї папки"!!!!! Smile...(жарт);
2. Для людей, які відмовились від коду необхідно вводити паспортні данні, але домовитись з організаціями, щоб однаково було. З пробілом, або без пробілу. У нас в районі таких багато..... ми домовились, що всі вводимо пробіл після серії (напр МК 363214). У нас все добре. З приводу вводу дітей я не знаю, я не ввожу нові картки...... якщо ще буде требо, я спитаю як наші це роблять.
Повернутися до початку Перейти донизу
bat
Учасник
bat


Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 45
Звідки : Волинь Любомль (0719)
Registration date : 12.10.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime22.12.10 20:34

butterflket пише:
чи можливо видалити невірно введену пільгову категорію і пільгу з картки(конфігурація Ctrl+Y не зпрацьовує);

Самий простий спосіб - ТИМЧАСОВО замінити модуль pilgy.dll в каталозі pilgy на старіший ( в мене є версія від травня 2008, якщо треба - скину).

butterflket пише:
чи можливо змінити номер картки????;
Тільки через baseserv. Причому дуже обережно, бо номер картки мусить бути унікальним.
Повернутися до початку Перейти донизу
ypsznlet
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 40
Звідки : Летичів
Registration date : 24.12.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime27.12.10 23:19

Допоможіть будьласка! Неможу підключити робочу станцію викидає ошибку.

Код ошибки BTV_E_OPEN(82240001)
Btrieve. Ошибка при откритии базы даных
Файл B_Proc
B_Proc
ASOPD:BPROC4.DT

Повернутися до початку Перейти донизу
ypsznlet
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 40
Звідки : Летичів
Registration date : 24.12.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime27.12.10 23:26

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Вот скрин


Останній раз редагувалося: romario (27.12.10 23:41), всього регувалося 1 раз(-и) (Причина : користуйтесь тегами [IMG][/IMG])
Повернутися до початку Перейти донизу
romario
Admin
romario


Чоловік К-ть повідомлень : 167
Age : 38
Звідки : Хмельницький (рідне місто Старокостянтинів)
Registration date : 04.03.2008

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime27.12.10 23:42

ypsznlet, первасів встановив на робочій станції?
Повернутися до початку Перейти донизу
ypsznlet
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 40
Звідки : Летичів
Registration date : 24.12.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime28.12.10 0:31

втановив настроїв, знис обратно установив настроїв и результат на скрине
Повернутися до початку Перейти донизу
bat
Учасник
bat


Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 45
Звідки : Волинь Любомль (0719)
Registration date : 12.10.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime28.12.10 0:45

ypsznlet, перекинь з робочої машини на глючну ключик реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\IDCMLSP. Має допомогти
Повернутися до початку Перейти донизу
ypsznlet
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 40
Звідки : Летичів
Registration date : 24.12.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime28.12.10 14:51

Bat можеш скинути ключ для сравненния, бо в мене серв и глючна робоча станция
Повернутися до початку Перейти донизу
bat
Учасник
bat


Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 45
Звідки : Волинь Любомль (0719)
Registration date : 12.10.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime29.12.10 14:30

Код:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\IDCMLSP]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\IDCMLSP\ASOPD]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\IDCMLSP\VCCONFIG]
@="VC конфигуратор"
"CLSID"="{76FA0000-AA01-22CC-AA61-044404576738}"
"Config"="R:\\Edarp\\asopd.cfg"
Повернутися до початку Перейти донизу
butterflket
Учасник



К-ть повідомлень : 11
Age : 38
Звідки : Кривой Рог
Registration date : 10.11.2010

ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime12.01.11 1:43

Добрий вечір! Скажіть будьласка (питання стосується електроенергії)якщо за однією адресою прописані і проживають, наприклад 4 чоловіка(50%), 2 з яких не являються членами сімї пільговика, але мають пільгу 25% , чи можливо їх внести в одну карточку  ЖКП так, щоб кожен пільговик користувався своїм відсотком пільг?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





ЄДАРП (проблеми і т.п.) Empty
ПовідомленняТема: Re: ЄДАРП (проблеми і т.п.)   ЄДАРП (проблеми і т.п.) Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
ЄДАРП (проблеми і т.п.)
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!! :: Програмне забезпечення :: Спеціалізоване ПЗ-
Перейти до: