Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!

Спілкуємся на спільні теми нестандартного програмного забезпечення АСОПД, ЕДАРП, НАШ ДІМ і нетільки. Деякі розділи доступні тільки зареєстрованим користувачам!
 
ФорумОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
форум http://r37.blogdns.com/forum переїхав http://admin.dss-vn.gov.ua/forum/

 

 Не можу друкувати з ASOPD на принтер OKI 5521

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
serjave
Юзверь



К-ть повідомлень : 2
Age : 36
Звідки : Фрунзівка УПСЗН
Registration date : 11.01.2013

Не можу друкувати з ASOPD на принтер OKI 5521 Empty
ПовідомленняТема: Не можу друкувати з ASOPD на принтер OKI 5521   Не можу друкувати з ASOPD на принтер OKI 5521 Icon_minitime11.01.13 20:54

.


Останній раз редагувалося: serjave (11.01.13 20:56), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
serjave
Юзверь



К-ть повідомлень : 2
Age : 36
Звідки : Фрунзівка УПСЗН
Registration date : 11.01.2013

Не можу друкувати з ASOPD на принтер OKI 5521 Empty
ПовідомленняТема: Re: Не можу друкувати з ASOPD на принтер OKI 5521   Не можу друкувати з ASOPD на принтер OKI 5521 Icon_minitime11.01.13 20:55

Доброго дня всім Very Happy Я у цій сфері нещодавно.
У мене є труднощі з друкам Crying or Very sad
принтер OKI 5521 був налаштованний, друкував добре, але вже 3 дни, яка не друкує Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
пробував наступне:
1. переналаштував принтер;
2. повторно встановив dosprn;
3. поминяв первасів( навіщо, сам не знаю. Так на всяк випадок Smile Smile Smile Smile Smile )
Но всерівно не друкуе((
А коли заходиш в Всі програми - принтер та факс - вибираю принте а там є черга на друк, але написанно "No Document Name" и не друкує Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
підскажіть ща робити....
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Не можу друкувати з ASOPD на принтер OKI 5521
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» oki mikroline 5521
» ASOPD B_WrkShift

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!! :: Програмне забезпечення :: Стандартне ПЗ-
Перейти до: