Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!

Спілкуємся на спільні теми нестандартного програмного забезпечення АСОПД, ЕДАРП, НАШ ДІМ і нетільки. Деякі розділи доступні тільки зареєстрованим користувачам!
 
ФорумОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
форум http://r37.blogdns.com/forum переїхав http://admin.dss-vn.gov.ua/forum/

 

 Обязанности компьютерщика

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Byl1k
Юзверь
Byl1k


Чоловік К-ть повідомлень : 10
Age : 36
Звідки : Харьковская обл.
Registration date : 15.11.2010

Обязанности компьютерщика Empty
ПовідомленняТема: Обязанности компьютерщика   Обязанности компьютерщика Icon_minitime10.03.11 15:23

Я работаю в УПСЗН почти пол года, недавно закончил университет. Так что у нас в управлении получается. Если я компьютерщик, я отвечаю за ВСЕ программы, подкидываю ВСЕ рассылки, смотрю за всей техникой, помогаю всем с вордом и экселем. Должен знать все тонкости тарифов, пособий, субсидий и так далее... Вообщем мне уже давно сели на шею, при том что зарплата у меня одна из самых маленьких по управлению. Они мотивируют это тем, что я недавно работаю, а они уже 5-10-15 лет просидели протерли себе одно место.

Не судите строго, просто крик души )))
Собственно, вопрос, а как у вас в управлении?
Повернутися до початку Перейти донизу
romario
Admin
romario


Чоловік К-ть повідомлень : 167
Age : 38
Звідки : Хмельницький (рідне місто Старокостянтинів)
Registration date : 04.03.2008

Обязанности компьютерщика Empty
ПовідомленняТема: Re: Обязанности компьютерщика   Обязанности компьютерщика Icon_minitime10.03.11 15:45

в мій час (2004-2008рр.) в перших пів року, я, взагалі, не знав своїх обов'язків. І виконував все те що мені будь-хто казав. Пізніше я зрозумів свої обов'язки. Перші "накази", які я починав ігнорити, а потім просто посилати - це якраз були ворд, ексель і т.д.
Така ситуація, як в тебе, я думаю у 85% по Україні. Тому що, за всіма програмними комплексами і "програмулінами" просто фізично не може справитись одна людина.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: romario (23.01.14 20:01), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
JokerArt
Юзверь



К-ть повідомлень : 1
Age : 45
Звідки : Гайворон
Registration date : 20.03.2011

Обязанности компьютерщика Empty
ПовідомленняТема: Re: Обязанности компьютерщика   Обязанности компьютерщика Icon_minitime20.03.11 15:22

У нас ситуация такаяже....Главно что бесит, после нового года в связи с увеличением количества заплаток в ASOPD и Нашего Дома, времени помагать в экселе или ворде совсем нестало.....Так они лезут со своим, у меня чето там нетак, еще чаще......
Mad
Повернутися до початку Перейти донизу
wotabih
Учасник



К-ть повідомлень : 13
Age : 44
Звідки : М
Registration date : 14.07.2011

Обязанности компьютерщика Empty
ПовідомленняТема: Re: Обязанности компьютерщика   Обязанности компьютерщика Icon_minitime15.07.11 20:57

работа наша (сисадминов) тяжелая рутинная и ... При этом постоянно парят мозг и ж. своими там криками и не уделенным вниманием к ним (юзверам нашего управления) и то у них не так и то не это ...а в этого конец работы все свалили сидишь страдаешь от их работы...
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Обязанности компьютерщика Empty
ПовідомленняТема: Re: Обязанности компьютерщика   Обязанности компьютерщика Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Обязанности компьютерщика
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!! :: Загальне :: Різне-
Перейти до: