Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!

Спілкуємся на спільні теми нестандартного програмного забезпечення АСОПД, ЕДАРП, НАШ ДІМ і нетільки. Деякі розділи доступні тільки зареєстрованим користувачам!
 
ФорумОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
форум http://r37.blogdns.com/forum переїхав http://admin.dss-vn.gov.ua/forum/

 

 Знову про LS

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
vanam
Юзверь
vanam


Жінка К-ть повідомлень : 5
Age : 39
Звідки : УПСЗН Старосамбірського району Львівської оласті
Registration date : 03.11.2008

Знову про LS Empty
ПовідомленняТема: Знову про LS   Знову про LS Icon_minitime03.11.08 17:23

Доброго дня. Мені необхідно розробити додаток який буде призвязаний до пен.бази (можливо до обєднаної ПЕНС+УПСЗН бази) структура якої є така ж як і в ЛС’ок УПСЗН’овських. Який найкращий варіант для вибірки з dt/btv необхідної інформації і конвертації її в нормальну базу даних.
1. ІПС нормальний варіант, проте в районних УПСЗН з великою кількість пенсіонерів/отримувачів допомог ІПС на 80-90% підвисає наглухо.
2. Вигрузка в текстові файли. Проблемно поєднувати всі текстові файли в одну базу, а вибирати з бази треба дуже багато полів.
3. Знаю, що в BaseServ в АСОПД є якась конвертація (ніколи нею не користувався). Можливо хтось підкаже з чого і в які формати виконується така конвертація.
4. Яким чином можна підключитись до STAY.
5. Чи є в АСОПД якесь ПТК для конертування баз в dbf (вроді колись щось похоже я там бачив).
-------
P.S. Просьба написати поподробніше хто з цим стикався, так як давно не працюю з АСПОД.
Повернутися до початку Перейти донизу
SD
Учасник
SD


Чоловік К-ть повідомлень : 16
Age : 39
Звідки : м.Хм. HOCOROIFSP
Registration date : 12.03.2008

Знову про LS Empty
ПовідомленняТема: Re: Знову про LS   Знову про LS Icon_minitime03.11.08 18:17

vanam пише:
Доброго дня. Мені необхідно розробити додаток який буде призвязаний до пен.бази (можливо до обєднаної ПЕНС+УПСЗН бази) структура якої є така ж як і в ЛС’ок УПСЗН’овських. Який найкращий варіант для вибірки з dt/btv необхідної інформації і конвертації її в нормальну базу даних.
1. ІПС нормальний варіант, проте в районних УПСЗН з великою кількість пенсіонерів/отримувачів допомог ІПС на 80-90% підвисає наглухо.
2. Вигрузка в текстові файли. Проблемно поєднувати всі текстові файли в одну базу, а вибирати з бази треба дуже багато полів.
3. Знаю, що в BaseServ в АСОПД є якась конвертація (ніколи нею не користувався). Можливо хтось підкаже з чого і в які формати виконується така конвертація.
4. Яким чином можна підключитись до STAY.
5. Чи є в АСОПД якесь ПТК для конертування баз в dbf (вроді колись щось похоже я там бачив).
-------
P.S. Просьба написати поподробніше хто з цим стикався, так як давно не працюю з АСПОД.


Оптимальний варіант через вигрузку в текст. - найпростише реализувати.
Тут треба дивитися для яких цілей це робиться.
Що за програму треба зробити ? Яки функции ? Якими даними ЛС вона мае оперувати ?
Напиши конкретно що тоби потрібно розробити ?
Повернутися до початку Перейти донизу
vanam
Юзверь
vanam


Жінка К-ть повідомлень : 5
Age : 39
Звідки : УПСЗН Старосамбірського району Львівської оласті
Registration date : 03.11.2008

Знову про LS Empty
ПовідомленняТема: Re: Знову про LS   Знову про LS Icon_minitime03.11.08 20:41

Мені потрбібно розробити програмку для автоматизації роботи декількох територіальних центрів з обслуговування одиноких громадян. Більшість їхніх клієнтів знаходяться в пенс.базі. Крім того в пенс.базі є всі необхідні дані для звітності тер.центрам.
---
Допоки я був сис.адміном соц.захисту - я вигружав базу через ІПС в текст.файл, потім відкривав в екселі і приводив до нормамального вигляду. Ну а далі загружав в свою базу даних (access). Тепер я не працівник собезу, в наступника не дуже получається (будь-яка помилка і програмка при загрузці вилітає).
---
Крім того час від часу потрібно оновляту базу. Здійснювалось то аналогічним чином (через ІПС, ексель). Правда потім появились проблема з двійниками, пенсіонерами що мігрують з одного о.р. на другий і т.д.
---
Ітого треба кардинально переробляти. І основне то оновлення пенс.бази з мінімальним втручанням при цьому користувачів (бажано прямо з ls).
---
Необхідні дані з пенс.бази:
особоввий рахунок, ПІП, дата народження,Ідент.код,Індекс,Адреса,сума,Код виду пенсії, стаж, Код причини інвалідності, Код надбавки, Код групи інвалідності, Код статі, Код причини зняття.
Вигрузка через текстові файли буде дуже тродоємка, так як я так розумію кожна таблиця в окремому файлі, і треба обєднати для такої операції велику кількість файлів. Крім того я не знаю в яких файлах які дані.
---
Якщо є якісь пропозиції щодо розробки такого прог.продукту просьба писати пропозиції.
Повернутися до початку Перейти донизу
Алекандр
Юзверь



К-ть повідомлень : 2
Registration date : 19.10.2022

Знову про LS Empty
ПовідомленняТема: Re: Знову про LS   Знову про LS Icon_minitime22.12.23 16:35

https://text.ru/
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Знову про LS Empty
ПовідомленняТема: Re: Знову про LS   Знову про LS Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Знову про LS
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!! :: Програмне забезпечення :: Програмування-
Перейти до: