Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!

Спілкуємся на спільні теми нестандартного програмного забезпечення АСОПД, ЕДАРП, НАШ ДІМ і нетільки. Деякі розділи доступні тільки зареєстрованим користувачам!
 
ФорумОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
форум http://r37.blogdns.com/forum переїхав http://admin.dss-vn.gov.ua/forum/

 

 Знайомимся з ФОТО(обо`язково)

Перейти донизу 
+4
Vladig
rt
ALENA
romario
8 користувачів
АвторПовідомлення
romario
Admin
romario


Чоловік К-ть повідомлень : 167
Age : 38
Звідки : Хмельницький (рідне місто Старокостянтинів)
Registration date : 04.03.2008

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime29.05.08 19:10

Виложуєм фото (обов`язково).
Коротко пишем просебе.
Ну і з якого часу працюєте
Повернутися до початку Перейти донизу
romario
Admin
romario


Чоловік К-ть повідомлень : 167
Age : 38
Звідки : Хмельницький (рідне місто Старокостянтинів)
Registration date : 04.03.2008

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime29.05.08 20:10

ПІБ: Денисюк Роман Васильович
ВУЗи: Хмельницький політехнічний коледж: обслуговування компютерних інтелектуальних систем тамереж
Націанальний університет "Львівська політехніка": Інформаційні мережі звязку
Праця в довбаному "собезі": 4.10.2004 по 30.05.2008

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Всім успіхі в роботі!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
ALENA
Учасник
ALENA


Жінка К-ть повідомлень : 12
Age : 48
Звідки : Коростень
Registration date : 01.07.2008

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime02.07.08 14:49

Привет.Меня зовут Алёна Хошаба. Я из славного города Коростень.Работаю в районном УПСЗН. Сис.админом работаю с 12 мая этого года, а до этого 1,5 года работала в "допомогах" спецом, так что любое дело смогу "призначити" Smile.В АСОПД и в ЄДАРПЕ я пока "чайник",так что буду рада любой помощи!
Повернутися до початку Перейти донизу
romario
Admin
romario


Чоловік К-ть повідомлень : 167
Age : 38
Звідки : Хмельницький (рідне місто Старокостянтинів)
Registration date : 04.03.2008

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime03.07.08 3:56

Дуже приємно!
Не в "чайник"у проблема всі такі були, а проблема в тому, що немає кому підказати....
Так що, чим зможу тим допоможу, по пам'яті не дуже зручно відписуватись...
Як бачиш ми тут двоє спілкуємось, то буду відповідати
А що сталося з вашим обласним форумом http://cnvpd.mine.nu/phpBB3/ ?????
Повернутися до початку Перейти донизу
ALENA
Учасник
ALENA


Жінка К-ть повідомлень : 12
Age : 48
Звідки : Коростень
Registration date : 01.07.2008

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime03.07.08 15:48

Привет.Я не знаю,чё у них с форумом - у них что-то с интернетом,но толку от него...Сам понимаешь,раз я тебя своими просьбами напрягаю...Кстати,хочу выложить фотку,но у тебя здесь всё на инглиш,и не знаю чего куда жать...Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
romario
Admin
romario


Чоловік К-ть повідомлень : 167
Age : 38
Звідки : Хмельницький (рідне місто Старокостянтинів)
Registration date : 04.03.2008

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime05.07.08 2:30

ALENA пише:
Привет.Я не знаю,чё у них с форумом - у них что-то с интернетом,но толку от него...Сам понимаешь,раз я тебя своими просьбами напрягаю...Кстати,хочу выложить фотку,но у тебя здесь всё на инглиш,и не знаю чего куда жать...Smile
Жми "Host an image", появляється віконечко, жмеш "Вибрать", вибираєш фотку клачаєш "Host", загружаєш, за допомогою контекстного меню копіруєш все в полі IMAGE шось такого плану
Код:
[url=http://www.servimg.com/image_preview.php?i=74&u=12076751][img]http://i47.servimg.com/u/f47/12/07/67/51/img_0710.jpg[/img][/url]
і вставляєш в текст повідомлення яке ти пишеш і усё. Шось тіпа такого получиться [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
rt
Учасник
rt


Чоловік К-ть повідомлень : 38
Age : 39
Звідки : Измаильское районное УТиСП
Registration date : 06.08.2009

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime07.08.09 18:27

Хайоу народ, чет у вас тут "мертвецкий" форумSmile Будем реанимироватьSmile

Звать меня Юрченко Евгений Борисович, с г. Измаила, работаю в районном УТиСП, с середины 2007 г.
Закончил Тернопольский Государственный Университет им. И. Пулюя, специализация инженер-программист.
Фотку прикреплю попожжа...
Вроде ВсеSmile удачи всем...
Повернутися до початку Перейти донизу
Vladig
Юзверь
Vladig


К-ть повідомлень : 3
Age : 47
Звідки : Chernigovskaya obl.
Registration date : 06.07.2010

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime06.07.10 19:03

Привіт всим! Ганжа Володимир Миколайович, смт.Срібне Чернігівської області. 4 роки працював в районному УПСЗН сисадміном. З лютого 2010 працюю в пенсійному фонді. По старій дружбі відвідую управління праці і допомагаю спеціалістам. Тому я на цьому форумі щоб бути в курсі справ. Якщо в чомусь зможу допомогти - допомагатиму (4 роки за плечима далися взнаки) Very Happy
До речі: Вконтакті є група "Управление труда и социальной защиты населения" - http://vkontakte.ru/club2560374
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Passvet
Юзверь
Passvet


К-ть повідомлень : 1
Age : 36
Звідки : Симферополь
Registration date : 15.10.2010

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime15.10.10 1:44

Привет! Что-то тут совсем глухо, но, может, ещё что-то изменится?
Меня зовут Светлана, работаю третью неделю в УПФУ Симферопольского района в АРК после почти трех месяцев стажировки. До сегодняшнего дня была уверена, что про АСОПД никто ничего не знает и никакой толковой информации нет, - очень рада, что ошиблась.
Буду теперь сюда заглядывать и читать полезное, а может, и сама созрею что-нибудь написать.
Повернутися до початку Перейти донизу
ronya2004
Юзверь



К-ть повідомлень : 1
Age : 39
Звідки : Самбірський район Львівська обл.
Registration date : 07.04.2011

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime07.04.11 3:22

Привіт всім.

м. Самбір, Львівська область
Тимків Ростислав Володимирович
Тернопільський національний економічний універсистет (кафедра економічної кібернетики та інформатики, напрям: економічна кібернетика)

В Самбірському РУПСЗН працюю з 2002 року по сьогоднішній день. З них в області адміністрування ЄДАРПу з 2004.
Повернутися до початку Перейти донизу
Іванова Олена
Учасник
Іванова Олена


Жінка К-ть повідомлень : 33
Age : 41
Звідки : село Харківської області
Registration date : 25.11.2010

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime13.04.11 18:57

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
JeckShepard
Учасник
JeckShepard


Чоловік К-ть повідомлень : 53
Age : 28
Звідки : Киев
Registration date : 18.10.2020

Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime27.10.20 1:48

Привет! Я вообще с Донецкой области, тут есть еще люди отсюда?)
Повернутися до початку Перейти донизу
https://vencon.ua/articles/kak-pravilno-vybrat-revizionnye-dverc
Спонсорований контент





Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Empty
ПовідомленняТема: Re: Знайомимся з ФОТО(обо`язково)   Знайомимся з ФОТО(обо`язково) Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Знайомимся з ФОТО(обо`язково)
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!! :: Загальне :: Різне-
Перейти до: