Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!

Спілкуємся на спільні теми нестандартного програмного забезпечення АСОПД, ЕДАРП, НАШ ДІМ і нетільки. Деякі розділи доступні тільки зареєстрованим користувачам!
 
ФорумОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
форум http://r37.blogdns.com/forum переїхав http://admin.dss-vn.gov.ua/forum/

 

 ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
maryocha
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 41
Звідки : Дніпропетровськ
Registration date : 12.02.2013

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime07.04.13 16:12

Доброго дня. Третій місяць поспіль я не можу призначити компенсацію на дитину, що не відвідує дитячий садок (ЧАЕС). Головне управління каже, що це загальна проблема по країні. АСОПД не знаходить шифр виплати. Деякі управління просто повернули прошлогодню версію. Але що конкретно, добитися не можливо. Підкажіть, добрі люди, у кого як це працює, і що треба зробити?
Повернутися до початку Перейти донизу
IRISA
Юзверь



К-ть повідомлень : 7
Age : 44
Звідки : Україна
Registration date : 27.09.2013

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime27.09.13 1:27

Доброго і вам дня. Мене теж це питання дуже цікавить. Дитина, яка взагалі не влаштована в дитячий садок. Та і взагалі і навіть ті, які відвідують. У нас на кожне село різна сума затверджена сільськими радами.
Повернутися до початку Перейти донизу
docentid
Юзверь
docentid


К-ть повідомлень : 9
Age : 38
Звідки : Україна
Registration date : 21.10.2010

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime27.09.13 14:48

Доброго дня. Все працює, але була теж проблема 1 неправельне заповнення довідника розмірів компенсацій, 2 неправильно обраховували справу.
Повернутися до початку Перейти донизу
docentid
Юзверь
docentid


К-ть повідомлень : 9
Age : 38
Звідки : Україна
Registration date : 21.10.2010

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime27.09.13 14:58

IRISA пише:
Доброго і вам дня. Мене теж це питання дуже цікавить. Дитина, яка взагалі не влаштована в дитячий садок. Та і взагалі і навіть ті, які відвідують. У нас на кожне село різна сума затверджена сільськими радами.
В новій праграммі є можливість вибору потрібного тарифу при обрахунку справи, потрібно правельно заповнити довідник.
Повернутися до початку Перейти донизу
IRISA
Юзверь



К-ть повідомлень : 7
Age : 44
Звідки : Україна
Registration date : 27.09.2013

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime28.09.13 2:37

docentid пише:
IRISA пише:
Доброго і вам дня. Мене теж це питання дуже цікавить. Дитина, яка взагалі не влаштована в дитячий садок. Та і взагалі і навіть ті, які відвідують. У нас на кожне село різна сума затверджена сільськими радами.
В новій праграммі є можливість вибору потрібного тарифу при обрахунку справи, потрібно правельно заповнити довідник.

Скажіть будь ласка, а де знаходяться ці довідники? Може ми комп'ютерщика попросимо.... а то він ... І ще, а яка версія АСОПД є останньою, у нас D.07.10.002-055D від 20.05.2013
Повернутися до початку Перейти донизу
maryocha
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 41
Звідки : Дніпропетровськ
Registration date : 12.02.2013

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime28.09.13 15:07

Привіт. У мене вже все виходить. Просто з іншого міськ управління мені надіслали довідники файл KLCOMDSH.DT
Це ота вартість харчування в "Управлінні класифікаторами", установила в належну папку і воно запрацювало. Звичайно змінюю для кожної сільради за їх рішенням сесії за 4 квартал 2010 року
Повернутися до початку Перейти донизу
IRISA
Юзверь



К-ть повідомлень : 7
Age : 44
Звідки : Україна
Registration date : 27.09.2013

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime28.09.13 17:27

maryocha пише:
Привіт. У мене вже все виходить. Просто з іншого міськ управління мені надіслали довідники файл KLCOMDSH.DT
Це ота вартість харчування в "Управлінні класифікаторами", установила в належну папку і воно запрацювало. Звичайно змінюю для кожної сільради за їх рішенням сесії за 4 квартал 2010 року
Привіт, а ви б могли і мені надіслати довідники. Будь ласка... Я буду вдячна.
Повернутися до початку Перейти донизу
maryocha
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 41
Звідки : Дніпропетровськ
Registration date : 12.02.2013

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime28.09.13 19:45

IRISA пише:
Доброго і вам дня. Мене теж це питання дуже цікавить. Дитина, яка взагалі не влаштована в дитячий садок. Та і взагалі і навіть ті, які відвідують. У нас на кожне село різна сума затверджена сільськими радами.
Я теж не одразу в'їхала, що це різні призначення. А більше виводить те, що нема ніяких методичних пояснень для підготовки спеціаліста з призначення. Доводилось їхати в головне та принижуватись, щоб мені розповіли алгоритм. Для дітей, що ходять у садок ці розміри зовсім не потрібні.
Повернутися до початку Перейти донизу
docentid
Юзверь
docentid


К-ть повідомлень : 9
Age : 38
Звідки : Україна
Registration date : 21.10.2010

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime30.09.13 13:16

Дайте свою адресу я скину !
Повернутися до початку Перейти донизу
IRISA
Юзверь



К-ть повідомлень : 7
Age : 44
Звідки : Україна
Registration date : 27.09.2013

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime01.10.13 22:35

Доброго дня вставив сьогодні файл KLCOMDSH.DT наш компьютерщик. І нічого не змінилося. Куди потрібно заходити, щоб щось з'явилося?
Відкриваю АСОПД і з'являється вікно:
- Введение пенсионной документации;
- Просмотр л/с основной базы;
- Информационно-поисковая система;
- Назнач. и перерасч. компенсаций.
Зверху вікна Сервис, Смена, Настройка, Помощь.
Ну і куди заходити ми поняття не маємо?
Де знаходиться налаштування довідників?
Повернутися до початку Перейти донизу
docentid
Юзверь
docentid


К-ть повідомлень : 9
Age : 38
Звідки : Україна
Registration date : 21.10.2010

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime02.10.13 13:21

IRISA пише:
Доброго дня вставив сьогодні файл KLCOMDSH.DT наш компьютерщик. І нічого не змінилося. Куди потрібно заходити, щоб щось з'явилося?
Відкриваю АСОПД і з'являється вікно:
- Введение пенсионной документации;
- Просмотр л/с основной базы;
- Информационно-поисковая система;
- Назнач. и перерасч. компенсаций.
Зверху вікна Сервис, Смена, Настройка, Помощь.
Ну і куди заходити ми поняття не маємо?
Де знаходиться налаштування довідників?
Добрий день. 1) в программу потрібно зайти під адміністратором, 2) управління класифікаторами 3) налаштування-модифікація довідника ВКЛ 4) введення-НСИ район-добові розміри компенс. дошкольн. 5) вводимо потрібні розміри 6) Сервис-визування 7) сервис актуалізація. Якщо щось не вийде можу дати № телефону.
Повернутися до початку Перейти донизу
maryocha
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 41
Звідки : Дніпропетровськ
Registration date : 12.02.2013

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime03.10.13 22:57

IRISA пише:
Доброго дня вставив сьогодні файл KLCOMDSH.DT наш компьютерщик. І нічого не змінилося. Куди потрібно заходити, щоб щось з'явилося?
Відкриваю АСОПД і з'являється вікно:
- Введение пенсионной документации;
- Просмотр л/с основной базы;
- Информационно-поисковая система;
- Назнач. и перерасч. компенсаций.
Зверху вікна Сервис, Смена, Настройка, Помощь.
Ну і куди заходити ми поняття не маємо?
Де знаходиться налаштування довідників?
Робіть призначення, як завжди. Налаштовувати їх не треба. Просто в Управлінні класифікаторами вводити період та суму виплати у відповідному населенному пункті на рівні 4 кв. 2010 року
Повернутися до початку Перейти донизу
IRISA
Юзверь



К-ть повідомлень : 7
Age : 44
Звідки : Україна
Registration date : 27.09.2013

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime09.10.13 0:46

docentid пише:
Добрий день. 1) в программу потрібно зайти під адміністратором, 2) управління класифікаторами 3) налаштування-модифікація довідника ВКЛ 4) введення-НСИ район-добові розміри компенс. дошкольн. 5) вводимо потрібні розміри 6) Сервис-визування 7) сервис актуалізація. Якщо щось не вийде можу дати № телефону.
Зайшли в:
1) управління класифікаторами
2) налаштування-модифікація довідника ВКЛ
3) введення-НСИ район-добові розміри компенс. дошкольн.
І випадає вікно: "Коректировка справочника"
Справочник - само пишет
Корректировал -само пишет
Комментарий - писать мою фамилию?
Дата актуализации - какую дату ставить?
    Продолжить
Після того як це ввели з'являється знову вікно: "Справочник размеров компенсаций дошкольников"
-Код груп. населения
-Назва социал. груп. населения
-Дата начала периода
-Дата окончания периода
-Размер компенсации
У файлі, який мені скинула maryocha "Назва социал. груп. населения" заповнено від 4 до 8 років, а повинно від 3 до 8 років, і до 3 років.
Наведіть приклад як ви заповнюєте кожне вікно. Будь ласка. Взагалі ніхто нічого не знає. Дзвонили в ИВЦ там якийсь старий файл.
Повернутися до початку Перейти донизу
maryocha
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 41
Звідки : Дніпропетровськ
Registration date : 12.02.2013

ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime10.10.13 5:53

Справочник - само пишет
Корректировал -само пишет
Комментарий - писать мою фамилию?
- я удаляю её совсем
Дата актуализации - какую дату ставить? - никакую не ставлю, энтер нажимаю
    Продолжить
У файлі, який мені скинула maryocha "Назва социал. груп. населения" заповнено від 4 до 8 років, а повинно від 3 до 8 років, і до 3 років.
Наведіть приклад як ви заповнюєте кожне вікно. -
у нас так проходит, это ж нигде не фиксируется вроде в назначении, сколько ему лет. Тем более сумма от этого не зависит.
Скиньте мне телефон завтра, если не потеряли мой...
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Empty
ПовідомленняТема: Re: ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри    ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри  Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
ПТК Призначення допомог (ЧАЕС) не знаходить шифри
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!! :: Програмне забезпечення :: Спеціалізоване ПЗ-
Перейти до: