Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!

Спілкуємся на спільні теми нестандартного програмного забезпечення АСОПД, ЕДАРП, НАШ ДІМ і нетільки. Деякі розділи доступні тільки зареєстрованим користувачам!
 
ФорумОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
форум http://r37.blogdns.com/forum переїхав http://admin.dss-vn.gov.ua/forum/

 

 Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо

Перейти донизу 
+3
natalka_avon
Ramzes
romario
7 користувачів
АвторПовідомлення
romario
Admin
romario


Чоловік К-ть повідомлень : 167
Age : 38
Звідки : Хмельницький (рідне місто Старокостянтинів)
Registration date : 04.03.2008

Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Empty
ПовідомленняТема: Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо   Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Icon_minitime11.03.08 3:50

Форум створений для спілкування спеціалістів з програмного забезпечення міськрайонних управлінь праці та соціального захисту населення (УПСЗН). Засновника форуму, тобто мене, незадовльняє рівень спілкування вказаних спеців в нашій області, чогось-то. Маючи 3-річний стаж приблизно знаю 6-7 чоловік в лице по імені та спілкувався з ними. А в області 27 районів. Намагаючись об'єднати знання всіх спеців, наштовхнувся на думку створення форума... От що вийшло.
Для окремих індивідумів: якщо вам ця ідея не подобається можете сюди більше не заходити і не смітити тут, непослушних -> бан. А хто підтримає тим буду радий.
В кого будуть свіжі та світлі ідеї пишіть, що зможуть адміністратори форуму те зроблять...
До співпраці запрошуються не лише працівники УПСЗН ну і не лише Хмельничини!!!

_________________
Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо XsystemnikX
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість




Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Empty
ПовідомленняТема: Re: Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо   Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Icon_minitime11.03.08 4:10

romario-admin пише:
Форум створений для спілкування спеціалістів з програмного забезпечення міськрайонних управлінь праці та соціального захисту населення (УПСЗН). Засновника форуму, тобто мене, незадовльняє рівень спілкування вказаних спеців в нашій області, чогось-то. Маючи 3-річний стаж приблизно знаю 6-7 чоловік в лице по імені та спілкувався з ними. А в області 27 районів. Намагаючись об'єднати знання всіх спеців, наштовхнувся на думку створення форума... От що вийшло.
Для окремих індивідумів: якщо вам ця ідея не подобається можете сюди більше не заходити і не смітити тут, непослушних -> бан. А хто підтримає тим буду радий.
В кого будуть свіжі та світлі ідеї пишіть, що зможуть адміністратори форуму те зроблять...
До співпраці запрошуються не лише працівники УПСЗН ну і не лише Хмельничини!!!
Ну я, тіпа, підтримаю тя, ноя не буду писать з якої я області і де працюю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ramzes
Юзверь
Ramzes


Чоловік К-ть повідомлень : 2
Age : 39
Звідки : Хмельницький
Registration date : 11.03.2008

Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Empty
ПовідомленняТема: Re: Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо   Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Icon_minitime11.03.08 23:31

Прикольний форум, не бачив ще форуму де б піднімалися б такі теми Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
natalka_avon
Юзверь



К-ть повідомлень : 1
Age : 44
Звідки : м. Костянтинівка обл. Донецька
Registration date : 30.04.2011

Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Empty
ПовідомленняТема: Re: Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо   Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Icon_minitime30.04.11 1:14

Здравствуйте, я админ из Донецкой обл. Честно признаюсь, что работать в этой области (админом) начала совсем недавно, раньше работала в отделе субсидий, а сейчас после декретного отпуска назначили меня администратором базы по субсидиям, а вчера всех баз управления. Многого не понимаю, но надеюсь научиться.
Повернутися до початку Перейти донизу
Lana
Юзверь



К-ть повідомлень : 1
Age : 42
Звідки : Кременчук
Registration date : 03.06.2011

Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Empty
ПовідомленняТема: Re: Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо   Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Icon_minitime03.06.11 13:38

Всем привет! С удовольствием присоединяюсь ко всем форумчанам! С недавних пор работаю в общей для нас организации. Буду рада общаться, обсуждать насущные темы. Может и сама чем-то кому-то помогу, подскажу. Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
mors
Юзверь



Жінка К-ть повідомлень : 1
Age : 40
Звідки : УТСЗН ДЕБАЛЬЦЕВО
Registration date : 06.11.2012

Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Empty
ПовідомленняТема: Re: Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо   Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Icon_minitime27.11.12 20:48

Всем привет! Есть кто живой Very Happy А форум работает?
Повернутися до початку Перейти донизу
maryocha
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 41
Звідки : Дніпропетровськ
Registration date : 12.02.2013

Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Empty
ПовідомленняТема: Re: Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо   Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Icon_minitime07.04.13 15:55

Вітаю! Я простий спеціаліст по нарахуванню чорнобильських виплат, але проблеми з встановлення тягну самотужки. Марина.
Повернутися до початку Перейти донизу
Maksimus
Юзверь
Maksimus


К-ть повідомлень : 1
Age : 42
Звідки : УПФУ у Києво-Святошинському районі Київської області
Registration date : 19.03.2015

Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Empty
ПовідомленняТема: Re: Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо   Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Icon_minitime19.03.15 18:52

Доброго всім дня. Я адмін асопд в УПФУ у Києво-Святошинському районі Київської області. Працюю недовго, більше ніж півроку. Але вже стикнувся з дуже малою кількістю інструктивного материалу по спеціальності, дуже б хотілося поспілкуватися з знаючими людьми, подружитися. Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Empty
ПовідомленняТема: Re: Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо   Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ласкаво просимо, або жорстоко виносимо
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!! :: Загальне :: Вітальня-
Перейти до: