Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!

Спілкуємся на спільні теми нестандартного програмного забезпечення АСОПД, ЕДАРП, НАШ ДІМ і нетільки. Деякі розділи доступні тільки зареєстрованим користувачам!
 
ФорумОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
форум http://r37.blogdns.com/forum переїхав http://admin.dss-vn.gov.ua/forum/

 

 Звірка інформації ЄДАРП

Перейти донизу 
+13
Оксана
Valeriy81
Dulkajj
Ivanka1771
SElena
kric-c
slavalogi
oleg2912
butterflket
Іванова Олена
Fantom
:)KAM_POD_RUPSZN:)
romario
17 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
romario
Admin
romario


Чоловік К-ть повідомлень : 167
Age : 38
Звідки : Хмельницький (рідне місто Старокостянтинів)
Registration date : 04.03.2008

Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Звірка інформації ЄДАРП   Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Icon_minitime19.03.08 23:15

Перше повідомлення в темі :

Говорим про сабж.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: romario (23.01.14 19:49), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
Dimpison
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 35
Звідки : Козельщина
Registration date : 16.01.2013

Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звірка інформації ЄДАРП   Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Icon_minitime05.12.13 16:39

Доброго дня шановні колеги. Така проблема не можу добавити різновид послуги в 506 категорії в 1 підпункті вивезення твердих відходів. Потрібно додати 2 категорії виезення з багатоквартирних будівель та приватного сектору. Пробував додавати , додає тільки один . Що порадите?
Повернутися до початку Перейти донизу
glyk7
Юзверь
glyk7


К-ть повідомлень : 6
Age : 36
Звідки : Коростень
Registration date : 04.12.2013

Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звірка інформації ЄДАРП   Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Icon_minitime05.12.13 16:51

Dimpison пише:
Доброго дня шановні колеги. Така проблема не можу добавити різновид послуги в 506 категорії в 1 підпункті вивезення твердих відходів. Потрібно додати 2 категорії виезення з багатоквартирних будівель та приватного сектору. Пробував додавати , додає тільки один . Що порадите?

Добав просто код та назву різновида послуги. вивезення з багатоквартирних будівель та приватного сектору.
появится ще один тариф. такий як наприклад водопостачання з лічильником, чи водопостачання без лічильника.
будеш тільги заносити кому який потрібно
Повернутися до початку Перейти донизу
Dimpison
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 35
Звідки : Козельщина
Registration date : 16.01.2013

Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Добавляв коли хочу занести тариф дає тілики 1 різновид   Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Icon_minitime05.12.13 17:02

glyk7 пише:
Dimpison пише:
Доброго дня шановні колеги. Така проблема не можу добавити різновид послуги в 506 категорії в 1 підпункті вивезення твердих відходів. Потрібно додати 2 категорії виезення з багатоквартирних будівель та приватного сектору. Пробував додавати , додає тільки один . Що порадите?
Добав просто код та назву різновида послуги. вивезення з багатоквартирних будівель та приватного сектору.
появится ще один тариф. такий як наприклад водопостачання з лічильником, чи водопостачання без лічильника.
будеш тільги заносити кому який потрібно
Повернутися до початку Перейти донизу
Dimpison
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 35
Звідки : Козельщина
Registration date : 16.01.2013

Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звірка інформації ЄДАРП   Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Icon_minitime05.12.13 17:04

Добавляв, коли хочу занести тариф дає тілики 1 різновид
Повернутися до початку Перейти донизу
glyk7
Юзверь
glyk7


К-ть повідомлень : 6
Age : 36
Звідки : Коростень
Registration date : 04.12.2013

Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звірка інформації ЄДАРП   Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Icon_minitime05.12.13 17:09

Dimpison пише:
Добавляв, коли хочу занести тариф дає тілики 1 різновид  

Спочатку заносиш в різновід послуг потім тільги працюєшь с тарифами
Повернутися до початку Перейти донизу
Dimpison
Юзверь



К-ть повідомлень : 6
Age : 35
Звідки : Козельщина
Registration date : 16.01.2013

Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звірка інформації ЄДАРП   Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Icon_minitime05.12.13 17:15

Я заніс різновид. Різновиди послуг - інсерт додати рядок - код506 - разновид 1 - додати
все проходе нормально , але коли повторяю операцію не добавляється ще один різновид. Тобто дає просто новий тариф без різновиду!
Повернутися до початку Перейти донизу
glyk7
Юзверь
glyk7


К-ть повідомлень : 6
Age : 36
Звідки : Коростень
Registration date : 04.12.2013

Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звірка інформації ЄДАРП   Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Icon_minitime05.12.13 17:25

Dimpison пише:
Я заніс різновид. Різновиди послуг - інсерт додати рядок - код506 - разновид 1 - додати
все проходе нормально , але коли повторяю операцію не добавляється ще один різновид. Тобто дає просто новий тариф без різновиду!  
506 1 тверді побутові відходи
у різновиді послуг добавляєш новий рядок зверху в першій коміркі ставиш 5061 тверді побутові відходи, а нижще ставиш код послуги якої ти хочешь потім в тарифах заносиш відповідно
Повернутися до початку Перейти донизу
elenka
Юзверь



К-ть повідомлень : 3
Age : 32
Звідки : Житомир
Registration date : 18.03.2014

Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звірка інформації ЄДАРП   Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Icon_minitime03.06.14 19:07

Доброго дня!!У мене питання стосовно звірки по послузі 5041 з ознакою декілька сімей не проходить звірка і видає у протокол не обраховуються сімї))Карточки переглянула стосовно ознаки, однакової адреси та номеру за порядком розрахунку все правильно - але не проходить??Підскажіть що ще можна зробити??
Повернутися до початку Перейти донизу
Valeriy81
Юзверь



Чоловік К-ть повідомлень : 6
Age : 42
Звідки : Кельменецьке УПСЗН Чернівецької обл.
Registration date : 28.11.2012

Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звірка інформації ЄДАРП   Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Icon_minitime11.06.14 13:51

elenka пише:
Доброго дня!!У мене питання стосовно звірки по послузі 5041 з ознакою декілька сімей не проходить звірка і видає у протокол не обраховуються сімї))Карточки переглянула стосовно ознаки, однакової адреси та номеру за порядком розрахунку все правильно - але не проходить??Підскажіть що ще можна зробити??
Доброго дня!
Можливо, в нас все інакше... Для кодів пільг 504 не використовується відшкодування як для декількох сімей пільговиків.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звірка інформації ЄДАРП   Звірка інформації ЄДАРП - Сторінка 3 Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Звірка інформації ЄДАРП
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!! :: Програмне забезпечення :: Спеціалізоване ПЗ-
Перейти до: