Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!!

Спілкуємся на спільні теми нестандартного програмного забезпечення АСОПД, ЕДАРП, НАШ ДІМ і нетільки. Деякі розділи доступні тільки зареєстрованим користувачам!
 
ФорумОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
форум http://r37.blogdns.com/forum переїхав http://admin.dss-vn.gov.ua/forum/

 

 Питання по Інформаційно-Пошуковій Системі

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Dimon
Юзверь



К-ть повідомлень : 7
Age : 37
Звідки : Кіровоградська обл.
Registration date : 30.07.2013

Питання по Інформаційно-Пошуковій Системі Empty
ПовідомленняТема: Питання по Інформаційно-Пошуковій Системі   Питання по Інформаційно-Пошуковій Системі Icon_minitime21.08.14 20:27

Всім Доброго!
Необіхдно в ІПС вибрати, наприклад, учасників бойових дій, які є пенсіонерами за віком, тобто щоб у вибраних електронних картках було відкрито дві категорії: учасник БД (код 1) та пенсіонер за віком (код 34).
Як це можна реалізувати? Начебто пам'ятаю, що можна, але як - хз...
Повернутися до початку Перейти донизу
Valeriy81
Юзверь



Чоловік К-ть повідомлень : 6
Age : 42
Звідки : Кельменецьке УПСЗН Чернівецької обл.
Registration date : 28.11.2012

Питання по Інформаційно-Пошуковій Системі Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання по Інформаційно-Пошуковій Системі   Питання по Інформаційно-Пошуковій Системі Icon_minitime07.09.14 17:04

Пошук
Пункт меню призначено для запуску процесу пошуку карток пільговиків, що задовольняють заданим умовам. Перед пошуком необхідно сформувати запит (задати умови пошуку).
Переміщаючи курсор за допомогою стрілок “стрілка догори” та “стрілка вниз”, можна переглянути всі пошукові реквізити, що оформлені у вигляді блоків.
Для того, щоб задати умови пошуку для будь-якого реквізиту необхідно встановити курсор навпроти його найменування і ввести значення чи діапазони через кому. Якщо реквізит потрібно вивести у звіт, то необхідно його відзначити, натиснувши клавішу "Insert", у результаті чого у крайньому лівому стовпчику таблиці головного вікна технологічної операції (див. мал.3-265) напроти найменування з'явиться позначка "*". Знімається ознака виводу в звіт також натисканням "Insert". До будь якої умови можна застосувати умову заперечення. Для цього необхідно перед окремим значенням або діапазоном значень встановити позначку "^" (Наприклад: "100, ^200", де заперечення діє тільки на значення "200", або "^65-100", де заперечення діє на весь діапазон "65-100").  Окрім цього, для деяких реквізитів реалізовано можливість встановлення умови пошуку за логічним "І" (зокрема, це такі реквізити, як "Категорія пільговика", "Код пільги"). Встановлення такої умови здійснюється за допомогою одночасного натискання клавіш "Ctrl+Insert", після чого навпроти відповідного реквізиту у другому стовпчику зліва з’являється позначка "*". Знімається ця позначка також натисканням клавіш "Ctrl+Insert".
На мал. 3-265 зображена вибірка, що трактується в такий спосіб: вибрати пільговиків, номери карток, яких знаходяться в діапазоні 1-10000, при чому вони повинні мати обов’язково 2 категорію за обов’язкової відсутності 65 категорії (оскільки встановлена позначка сприймання умови за логічним "І")  і вивести номер картки пільговика, прізвище, телефон та найменування категорії пільговика у звіт.
Якщо праворуч від поля для введення умови пошуку розташований знак   '...', то це означає, що значення для задання умови пошуку по даному реквізиту можуть вибиратися також з довідника, що з'явиться на екрані при натисканні клавіші "Ctrl+Enter" чи натисканні кнопки мишею.
Так, наприклад, якщо натиснути "Ctrl+Enter", коли курсор для введення діапазону встановлено навпроти реквізиту "Код вулиці", то довідник має вигляд, зображений на      мал.3-268.

Мал. 3-268. Вибір значення для реквізиту пошуку з довідника.

За допомогою стрілок “” та “” можна встановити курсор на необхідну вулицю і натиснути "Enter". При цьому вікно довідника закриється, а обраний код вулиці потрапить у рядок діапазону.
В більшості довідників передбачена можливість контекстного пошуку як за кодом так і за назвою. Перемикання режимів:
- Alt+F1 – контекстний пошук за кодом;
- Alt+F2 – контекстний пошук за назвою;
- натискання відповідної кнопки мишею.
Навпроти деяких пошукових реквізитів у графі "Умови пошуку" розташований символ  "[ ]". Це означає, що даний реквізит є ознакою. Таким, наприклад, є реквізит "Ознака, чи є пільговик пенсіонером". Якщо встановити навпроти нього курсор і натиснути клавішу "Enter" чи "Space", з'явиться мітка "[Х]", що означає, що пошук буде здійснюватися серед пільговиків, які є пенсіонерами. Знімається мітка "[Х]" також натисканням "Enter" чи "Space".
Після запуску процесу пошуку на екрані змінюється назва головного вікна, а також в нижній частині вікна буде відображатися індикатор пошуку (мал.3-269).

Мал. 3-269. Індикація процесу пошуку.
Пошук можна перервати натисканням клавіші ”Esc”. Якщо були знайдені картки пільговиків, що задовольняють заданим умовам, то в залежності від настроювання програми (розглядається нижче в пункті 3.1.2.7.), з'явиться вікно для формування заголовку та підніжжя звіту, чи сам звіт.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Питання по Інформаційно-Пошуковій Системі
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Cис.адміни райміськуправлінь соц.захисту спілкуємся!!! :: Програмне забезпечення :: Спеціалізоване ПЗ-
Перейти до: